Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
 
 

Олимпиада жүлдегерлері

Автор: admin от 25-04-2017, 00:31, посмотрело: 250

1 Аудандық пән олимпиадалары бойынша:

1. Қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы
Батжан Талшын 3-орын;
2. 11 ә сынып оқушысы Юсупжан Мөлдір 1-орын;
3. Физика пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы Токтасунов Асқар 1-орын;
4. 11 а сынып оқушысы Баймұқаш жаңыл 1-орын;
5. География пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы Өмірғали Қарлығаш 1-орын;
6. Ағылшын тілі пәні бойынша 10 а сынып оқушысы Толынбекова Алтынай 2-орын;
7. 9 а сынып оқушысы Мұқият Еларыс 3-орын;
8. Математика пәні бойынша 10 сынып оқушысы Айдар Томирис 3-орын;
9. Орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша 10 сынып оқушысы Қайратқызы Дана 3-орын;
10. Тарих пәні бойынша 10 сынып оқушысы Дәуіт Аяулым 1-орын алды.

Категория: Олимпиада жүлдегерлері

 

Оқушылар жетістіктері

Автор: admin от 25-04-2017, 00:22, посмотрело: 353

1 Дарынды оқушылардың ғылыми жобалар байқауының
аудандық кезеңінде:

1. 11 сынып Чамен Мадина ағылшын тілі пәнінен 3-орын;
2. 10 сынып оқушысы Айдар Томирис математика пәнінен 2-орын;
3. 10 сынып оқушысы Толынбекова Алтынай ағылшын тілі пәнінен 2-орын;
4. 8 а сынып оқушысы Мурдунова Жанерке физика пәнінен 3-орын алды.



Ілияс оқуларының аудандық кезеңінде:

7 ә сынып оқушысы Туражанова Әйгерім 1-орын иеленді.

Жалпы білім беретін мектептерде қазақ тілі пәнінен «Жарқын болашақ» олимпиадасының аудандық кезеңінде:
1. 8 б сынып оқушысы Серікболұлы Олжас «Тілші-әдебиетшілер» номинациясы бойынша 3-орын;
2. 7 ә сынып оқушысы Туражанова Әйгерім «Жазушылар» номинациясы бойынша белсенді қатысқаны үшін;
3. 8 а сынып оқушысы Абдибай Шұғыла «Сөз шеберлері» номинациясы бойынша 3-орын;

Жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында аудандық Мұқағали оқулары:
1. 7 б сынып оқушысы Қожабай Гүлназ 3-орын.

Қазақ күресі бойынша (облыстық):
1. 9 ә сынып оқушысы Мұқият Самғау 2-орын;
2. 8 ә сынып оқушысы Әден Бағжан 3-орын.

Еркін күрес бойынша (облыстық):
1. 10 ә сынып оқушысы Калмакбаев Мағжан 1-орын;
2. 9 ә сынып оқушысы нұрсапа Мұхамеджан 2-орын.

Қол күрес бойынша (облыстық):
1. 10 ә сынып оқушысы Нурболатов Әділет 2-орын.

Тоғыз құмалақ бойынша (облыстық):
1. 11 а сынып оқушысы Ерлан Ұлпа 1-орын.


Категория: Оқушылар жетістіктері