Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Әдістемелік кеңес

Автор: admin от 22-11-2017, 22:05, посмотрело: 1025

152

Әдістемелік кеңес

 

Әдістемелік кеңес

 

Әдістемелік кеңес

 

Әдістемелік кеңес

 

Әдістемелік кеңес

 

Әдістемелік кеңес

 

Категория: Әдістемелік кеңес

 
 
 

Олимпиада жүлдегерлері

Автор: admin от 25-04-2017, 00:31, посмотрело: 250

1 Аудандық пән олимпиадалары бойынша:

1. Қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы
Батжан Талшын 3-орын;
2. 11 ә сынып оқушысы Юсупжан Мөлдір 1-орын;
3. Физика пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы Токтасунов Асқар 1-орын;
4. 11 а сынып оқушысы Баймұқаш жаңыл 1-орын;
5. География пәні бойынша 10 ә сынып оқушысы Өмірғали Қарлығаш 1-орын;
6. Ағылшын тілі пәні бойынша 10 а сынып оқушысы Толынбекова Алтынай 2-орын;
7. 9 а сынып оқушысы Мұқият Еларыс 3-орын;
8. Математика пәні бойынша 10 сынып оқушысы Айдар Томирис 3-орын;
9. Орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша 10 сынып оқушысы Қайратқызы Дана 3-орын;
10. Тарих пәні бойынша 10 сынып оқушысы Дәуіт Аяулым 1-орын алды.

Категория: Олимпиада жүлдегерлері

 

Оқушылар жетістіктері

Автор: admin от 25-04-2017, 00:22, посмотрело: 353

1 Дарынды оқушылардың ғылыми жобалар байқауының
аудандық кезеңінде:

1. 11 сынып Чамен Мадина ағылшын тілі пәнінен 3-орын;
2. 10 сынып оқушысы Айдар Томирис математика пәнінен 2-орын;
3. 10 сынып оқушысы Толынбекова Алтынай ағылшын тілі пәнінен 2-орын;
4. 8 а сынып оқушысы Мурдунова Жанерке физика пәнінен 3-орын алды.



Ілияс оқуларының аудандық кезеңінде:

7 ә сынып оқушысы Туражанова Әйгерім 1-орын иеленді.

Жалпы білім беретін мектептерде қазақ тілі пәнінен «Жарқын болашақ» олимпиадасының аудандық кезеңінде:
1. 8 б сынып оқушысы Серікболұлы Олжас «Тілші-әдебиетшілер» номинациясы бойынша 3-орын;
2. 7 ә сынып оқушысы Туражанова Әйгерім «Жазушылар» номинациясы бойынша белсенді қатысқаны үшін;
3. 8 а сынып оқушысы Абдибай Шұғыла «Сөз шеберлері» номинациясы бойынша 3-орын;

Жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында аудандық Мұқағали оқулары:
1. 7 б сынып оқушысы Қожабай Гүлназ 3-орын.

Қазақ күресі бойынша (облыстық):
1. 9 ә сынып оқушысы Мұқият Самғау 2-орын;
2. 8 ә сынып оқушысы Әден Бағжан 3-орын.

Еркін күрес бойынша (облыстық):
1. 10 ә сынып оқушысы Калмакбаев Мағжан 1-орын;
2. 9 ә сынып оқушысы нұрсапа Мұхамеджан 2-орын.

Қол күрес бойынша (облыстық):
1. 10 ә сынып оқушысы Нурболатов Әділет 2-орын.

Тоғыз құмалақ бойынша (облыстық):
1. 11 а сынып оқушысы Ерлан Ұлпа 1-орын.


Категория: Оқушылар жетістіктері

 

Ата - аналарға

Автор: admin от 24-04-2017, 10:33, посмотрело: 261

0 Ата- аналар комитеті:
Комитер мүшелері:


Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға
Ата - аналарға

Категория: Ата-аналарға

 

Мерекелік іс-шара

Автор: admin от 24-04-2017, 10:17, посмотрело: 263

0 Мерекелік іс - шаралар

 

Мерекелік іс-шара

 

Мерекелік іс-шара

 

 
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара
Мерекелік іс-шара


Категория: Мерекелік іс-шаралар

 

Сабақ кестесі

Автор: admin от 24-04-2017, 09:37, посмотрело: 317

0
2016-2017 оқу жылының сабақ кестесі

Сабақ кестесі

 

Сабақ кестесі

 

Сабақ кестесі

 

Сабақ кестесі

 


Категория: Сабақ кестесі

 

Алтын белгі

Автор: admin от 24-04-2017, 09:36, посмотрело: 286

0 2
2016-2017 оқу жылындағы  "Алтын белгі" иегерлері
 
                               Зиянгерева Зарема 
 

Алтын белгі

 


                    
 Баймукаш Жаныл 


 

Алтын белгі

 


                           
    Мухтарбек Аяна
 
 

Алтын белгі

 

 
2013-2014 оқу жылында Советова Лаура Еркінқызы "Алтын белгі " иегері атанды 
Алтын белгі

Категория: Алтын белгі иегерлері

 

Мектеп тарихы

Автор: admin от 24-04-2017, 06:19, посмотрело: 590

44
 

 

 

«Ж.Құдайбергенов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік мекемесі туралы жалпы мәлімет
Мектеп 1968 жылы «Шонжы қазақ орта мектебі» болып өз алдына отау тікті. Ол кезде мектепте 552 оқушы, 28 мұғалім, 20 сынып тобы болатын. Мектептің алғашқы басшысы Сұраншы Иманбаев болды. Сол уақыттан бері 3400 оқушы бітіріп шықты. 1993 жылы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 12 мамырдағы №383 Қаулысымен №2

Шонжы орта мектебіне ұлт-азаттық көтерілісінің басшысы, ауданымыздың тұңғыш ағартушысы Жаңабай Құдайбергеновтың есімі берілді. Жалпы оқушылар санынан 8 оқушы «Алтын», 12 оқушы «Күміс» медальға бітірді.

Мектепке 1968-1974 жылдары - Сұраншы Иманбаев, 1974 – 2000 жылдары - Нұрмаш Сағабаев, 2000 – 2005 жылдары - Дәулет Табылдиев, 2005-2010 жылдары педагогика ғылымдарының кандидаты Зәмзәгүл Мушрапилова, 2010-2013 жылдары Оразалиев Серік Сүлейменұлы, 2013 жылдан бастап Абдилова Бибігүл Байжұмақызы басшылық жасап келеді.
Қазіргі күнде құрметті зейнеткерлікте отырған ұстаздар: Алтынсарин атындағы сыйлықтың иегері, «Ұйғыр ауданының құрметті азаматы» – Сағабаев Нұрмаш, «Ұйғыр ауданының құрметті азаматы», ақын - Торғаев Абай, Халық ағарту ісінің үздігі – Окумова Ляйля және Есенқұлова Рысты, Мошанова Төрехан, Дүнгешов Ақбота, Бектемисова Бүбішқан, Байбалаева Тынышқан, Избакиев Тұрсын, Крупская атындағы сыйлықтың иегері: Камалова Аида, Қазақстан Республикасының білім беру ісінің үздігі – Сәрсенбаева Ұлбосын, Қазақ ССР «Халық ағарту ісінің озық қызметкері» белгісінің иегерлері: Абенова Рыс, Рамазанов Нұржігіт (аға мұғалім, «Ерекше еңбегі үшін» медаль иегері, Ұйғыр ауданының Құрметті азаматы), Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасының иегерлері: Лебекова Жаңылхан (Астананың 10 жылдығына арналған медаль иегері), Сертімбаева Гүлнар сынды ұстаздар өздерінің ізбасарларына үлкен із қалдырды.
Сондай-ақ, жоғарыда аталған ұстаздардың соңынан еріп жастарға үлгі болып келе жатқан ұстаздар: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасының иегері Байсеркеева Нурпия және Бейсенбиева Хадиша, Ашимбаев Азат, Байсеркеева Нұрпия, Шуманова Шадия, Сқабылова Гульмира, Торғаева Советхан, Қодарова Жайнагул, Жанпеисова Ұлбосын, Шотаев Серік, Құланбаева Баян, Сарсембекова Зейін мектептің жас мұғалімдеріне үлгі болып келеді.
Мектеп түлектері:
Абиров Ержан – Еңбекшіқазақ ауданының халыққа қызмет көрсету орталығының бастығы, Қабиев Еркін – облыстық әлеуметтік қамсыздандыру бөлімі қызметкері, Бақыт Әлдибеков - ақын, Нұрбол Манап – Қазақстан телеарнасының, Өсербаев Амантай – Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қорғаныс министрлігінің жауапты қызметкері, Үмбеталиев Марғұлан - Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қорғаныс министрлігінің қызметкері, Ильгидаев Қанат - Әскери бөлім бастығы, Болат Оңғаров – аудандық ішкі істер бөлімінің бастығы, Сыдықбаев Ерлан – Ұйғыр аудандық Қорғаныс істер бөлімінің бастығы, Түлкібаев Намазтай – Алматы құрылыс компаниясының бастығы , Есбол Манап – ауыл әкімі сияқты оқушы түлектер – мектеп мақтанышына айналып отыр.

Категория: Мектеп тарихы

 
Назад Вперед